VYBAVENÍ ORDINACE

Naše stomatologické ordinace jsou vybaveny špičkovou technikou od renomovaných výrobců, jako jsou například Kodak, Kavo, VDW a jiné, což zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Nad rámec základní výbavy naše  ordinace disponuje panoramatickým rentgenem a pacienti tak mají veškerý servis pod jednou střechou.


SOUPRAVA KAVO

Kavo

Moderní  stomatologické soupravy od firmy KAVO zaručují pohodlné ošetření. Systém uzavřeného podání vody eliminuje riziko kontaminace. Soupravy jsou vybaveny LCD monitorem.


Woodpecker PT-B

Woodpecker

Kombinovaný přístroj s velmi účinným speciálním ultrazvukem a airpolishingem v jednom. Moderní přístroj zajišťující bezbolestné odstranění zubního kamene pomocí krouživých vibrací za použití titanových koncovek. Titanové koncovky jsou měkčí než povrch zubu a dochází tak k šetrnějšímu ošetření . Důkladně odstraňuje plak a pigmentaci a redukuje jejich další usazování.


Medit i500

i500

Naše ordinace je vybavena špičkovým intraorálním skenerem Medit i500. Díky tomuto zařízení již není nutné zhotovovat klasické otisky v ústech pacienta.Stačí zuby jen naskenovat. Digitální skenování je velmi přesné, bezpečné a pro pacienta maximálně komfortní. Medit i500 umožňuje extrémně přesný sken a velice rychlou výrobu náhrady zubním lékařem i zubní laboratoří..


Ordinační bělení PURE WHITENING

Pure

Náš bělicí systém jsme vytvořili na základě dlouholetých zkušeností s bělením zubů s cílem nabídnout každému možnost dosáhnout excelentních výsledků a rozzářit každý úsměv.
Systém Pure Whitening je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie.
Díky tomu dokážeme garantovat perfektní výsledek každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.

Věříme v sílu jednoduchosti, důležitost smyslu pro detail a kvalitní produkt vyráběný s láskou.


KODAK 6100

6100

Základem kvalitní diagnostiky je dobrý rentgnenový snímek. Osvedčená rentgenová souprava Kodak 6100 s citlivým digitálním snímačem zaručuje perfektní snímky při minimálních dávkách záření. V kombinaci s olověnou zástěrou tak chrání Vás i Vaše zdraví.


OPG KODAK

6100

Ortopantomogram (nebo-li OPG) se používá pro zhotovení velkých snímků celého zubního oblouku a dávají tak kompletní představu o stavu chrupu a čelistních kloubů, pomáhají naplánovat léčbu a odhalit chronické patologické nálezy. Digitální OPG disponuje elektronicky řízenou rentgenovou trubicí a digitálním přijímačem s vysokým rozlišením, proto nám na snímku neunikne žádný detail.


BeeFill 2in1

BeeFill

Pro co nejdokonalejší 3D vyplnění kořenových kanálků používáme metodu vertikální kondenzace gutaperči. Pomocí moderního přístroje BeeFill 2in1 jsme schopni roztavit část hlavního čepu v oblasti hrotu kořene, kterou pak můžeme tlakem nakondenzovat do postranních kanálků. Zbytek kanálku se vyplní nástřikem teplé gutaperči z kartuše a opět se vertikálně kondenzuje.


INTRAORÁLNÍ KAMERA

Kamera

Intraorální kamera je nezbytnou součástí moderní stomatologie. Pomocí IO kamery a jejím desetinásobném zvětšení máme kompletní přehled. A navíc pacient na vlastní oči může ocenit pozitivní změny po ošetření.


Hlavní význam spatřujeme ve využití při dentální hygieně. Díky IO kameře také snáze pochopíte některá postižení tkání (zánět dásně, počáteční parodontóza apod.). Rádi Vám ukážeme stav Vašeho chrupu před zákrokem a po něm, a tak nejenže budete vědět, jaký úkon Vám lékař provádí, ale budete rozumět tomu, proč jej provádí a také uvidíte jeho výsledek


RAYPEX 6, RECIPROC

RaypexEndodontická léčba kořenových kanálků se provádí v dnešní době za pomoci moderní technologie. Pro zachování zubu musí být kanálek vyčištěn v celé jeho délce a k tomu nám slouží přístroj na měření délky kanálku RAYPEX 6. Na opracování kanálků slouží endomotor RECIPROC.

Už žádné částečně zaplněné kanálky!


ELEKTROKAUTER

KauterElektro kauter není žádnou novinkou. V chirurgii a ve všeobecném lékařství se používá již dávno. Ve stomatologii slouží k „bezkrvavému“ ošetření měkkých tkání jako je dáseň, papily apod.


POLYMERAČNÍ LAMPA VALO

LampaModerní stomatologii si nelze představit bez kompozitních materiálů. Světlopolymerační lampa slouží k aktivaci reakce tuhnutí kompozitu.


BINOKULÁRNÍ LUPOVÉ BRÝLE

BrýleI sebemenší detail je občas velmi důležitý. Proto při provádění náročnějších zákroků se používají binakulární lupové brýle.


RONDOFLEX

RondoPískování se ve stomatologii používá k očištění povrchů otryskáním částicemi z oxidu hlinitého. Kromě očištění vzniká porézní povrchová struktura. Povrch se tak několikanásobně zvětší. To je velmi důležité při lepení různých materiálů - např. bílých fotokompozitních a skoionomerních výplní, korunek, onlayí, dostaveb po endodoncii, sklolaminátových nebo kovových čepů atd. Pískováním lze provést i jemné preparace. Přístroj RondoFlex mísí částice s tlakovou vodou, čímž se na pacienta a po ordinaci nepráší a preparované místo je rovnou omývano.

KOFFERDAM

KofferPro další zkvalitnění péče a pro větší komfort našich pacientů v průběhu zákroku nabízíme možnost ošetření s použitím kofferdamu.

Kofferdam představuje jednoduchý a spolehlivý prostředek pro zajištění suchého pracovního pole, které je nezbytnou podmínkou při většině běžných zákroků. Znamená zabránění vniknutí jakékoli tekutiny (sliny, krve, sulkulární tekutiny) do míst, kde potřebujeme např. zhotovit výplň.

Pro pacienta představuje kofferdam velice pohodlný a bezpečný způsob ošetření. Pacient je chráněn před možným polknutím nebo vdechnutím drobných úlomků nebo prachu, sliznice dutiny ústní je izolována od styku s různými chemikáliemi, které jsou používány např. k výplachům kanálků při endodontickém ošetření. Navíc pacient nepotřebuje v průběhu zákroku vyplivovat ani vyplachovat.


Sonicflex Quick 2008 L

SonicJe tím nejúčinnějším a nejtišším scalerem ve své třídě. Pneumatický odstraňovač zubního kamene se třemi stupni regulace výkonu.

Jemné vibrace - vhodné pro pacienty se zvýšenou citlivostí na bolest.

Velmi široký rozsah indikací a použití pro šetrný přístup k ošetření.

 


MECTRON COMBI TOUCH

MectronPřístroj COMBI touch spojuje multifunkční piezoelektrický odstraňovač zubního kamene a vodní trysku, leštičku využívající vzduch, hydrogenuhličitan sodný nebo glycinový prášek v jedinečném zařízení určeném pro kompletní supragingivální a subgingivální profylaktické ošetření.


OPERAČNÍ MIKROSKOP KAPS

MectronOperační mikroskop je v ordinaci zubního lékaře potřeba již k většině ošetření. Ve všech oborech medicíny je standardem používání zvětšující techniky a lékaři běžně používají operační mikroskop či lupové brýle. Je samozřejmé, že můžeme ošetřit jen to, co vidíme. Současné ošetření jako jsou zubní výplně, preventivní vyšetření, ošetření kořenových kanálků, zhotovení protetických prací je velmi náročné na přesnost. Proto u těchto výkonů používáme operační mikroskop.